Opis
Filtr oleju PZL Sędziszów PP44. Pełna lista numerów porównawczych poniżej.
Średnica zewnętrzna: 77mm, średnica zewn. uszczelki: 72mm, wysokość (długość): 83mm, gwint M20x1,5m.
Produkt oryginalny PZL Sędziszów.
Numery porównawcze:
J.C.BAMFORD 02601702
BOSCH 0451103261
BOSCH 0451103303
DAEWOO 076582
DAEWOO 079505219
DAEWOO 083736
ASHIKA 10-H0-002
CITROEN 110938
CITROEN 110939
PEUGEOT 110951
PEUGEOT 110967
PEUGEOT 110968
PEUGEOT 110975
PEUGEOT 110981
PEUGEOT 110982
PEUGEOT 110984
PEUGEOT 110986
CITROEN 1109AK
CITROEN 1109AP
PEUGEOT 1109C2
CITROEN 1109CA
CITROEN 1109J8
CITROEN 1109J9
PEUGEOT 1109K1
CITROEN 1109K2
CITROEN 1109L0
PEUGEOT 1109LO
PEUGEOT 1109N2
CITROEN 1109N3
PEUGEOT 1109N4
CITROEN 1109N5
PEUGEOT 1109S7
PEUGEOT 1109S8
PEUGEOT 1109X5
CITROEN 1109X6
LOMBARDINI 115.2175.102
LOMBARDINI 115.2175.131
DEUTZ (KHD) 1152175137
DEUTZ (KHD) 12850069
NISSAN 15208-6F901
NISSAN 15208-6F905
SSANGYONG 15310-01700
SUZUKI 16510-66G00-000
SUZUKI 16510-66G00
SUZUKI 16510-86CB0-000
SUZUKI 16510-86CB0
AGIP PETROLI 186
CROSLAND 2148
LOMBARDINI 217.5131
LOMBARDINI 2175.131.115
LOMBARDINI 2175.131
LOMBARDINI 2175.137
CROSLAND 2248
UFI 23.293.00
HYUNDAI 26300-29000
LOMBARDINI 2830.2175.131
DAIHATSU 49306-30000
TARGA SERVICE 50.032.320
TARGA SERVICE 50.032.321
FORD 5011788
FORD 5011991
JUNGHEINRICH 51025341
F.A.P. 60798932
BOBCAT 6661011
FIAT 7910031245
RENAULT 86710013812
GENERAL MOTORS (GM) 93156538
CITROEN 93516538
FIAT 9456000927
FIAT 9456183480
FIAT 9456203480
FIAT 9456203580
CITROEN 95495621
CITROEN 95495622
CITROEN 9558048280
CITROEN 95580482
PEUGEOT 9558048380
CITROEN 95580483
CITROEN 95638747
FIAT 9567205780
CITROEN 96002933
CITROEN 9608666880
PEUGEOT 9620029980
FIAT 9624148680
FIAT 9628173380
GENERAL MOTORS (GM) 9975184
DENCKERMANN A210008
ADL (BLUEPRINT) ADT32116
BALDWIN B7167
CLEAN FILTERS DO929
CLEAN FILTERS DO930
TALBOT E49562280
MOTORCRAFT EFL273
MECAFILTER ELH4119
BOSCH F026408900
KAMOKA F100401
CHAMPION F118
CHAMPION F132
AB Filter FO-37.287
FIAAM FT4993
FIAAM FT5266
FIAAM FT5311
SOGEFIPRO FT6526
DELPHI FX0084
UNIPART GFE347
UNIPART GFE373
HENGST H90W13
FLEETGUARD LF3624
UNICO FILTER LI789/8
PURFLUX LS234
PURFLUX LS867A
PURFLUX LS867B
PURFLUX LS867
PURFLUX LS880A
CITROEN MLS000-592
BOSCH O201
KNECHT/MAHLE OC100
TECNECO OL525
FILTRON OP540/1
FILTRON OP540/1T
BOSCH P3261
DONALDSON P50-2076
BOSCH P8900
FRAM PH5556
FRAM PH5566A
FRAM PH5676
FRAM PH5831
TECNOCAR R521
TECNOCAR R525
TECNOCAR R79
SOFIMA S3293R
HIFI FILTER SO 9000
ALCO FILTERS SP-943
SF-FILTER (SCHUPP) SP5202
TOYOTA SU001-00453
MANN-FILTER W 7053
MANN-FILTER W 7058
MANN-FILTER W712/8
WIX EUROPE WL7086
AC DELCO X200
COOPERS Z1191A
MISFAT Z293
Pasuje do:
ARO - ARO 240 / 76- - 2.3D-1981.09
ARO - ARO 240 / 76- - 2.5D-1981.09
ARO - ARO 241 / 76- - 2.3D-1981.09
ARO - ARO 241 / 76- - 2.5D-1981.09
ARO - ARO 243 / 76- - 2.3D-1981.09
ARO - ARO 243 / 76- - 2.5D-1981.09
ARO - ARO 245 / 76- - 2.3D-1981.09
ARO - ARO 245 / 76- - 2.5D-1981.09
ATLAS - AR-SERIA - AR 32 C-27-1991.01
ATLAS - AR-SERIA - AR 32 C-27-1992.01
ATLAS - AR-SERIA - AR 32 E-27-1993.01
ATLAS - AR-SERIA - AR 45B-34-1985.01
BELARUS/MTZ - 100-SERIA - 310-33-1995.01
BELARUS/MTZ - 100-SERIA - 320, 320 A-33-1995.01
CARRARO ANTONIO - SUPERTIGRE - 4300-36-1999.01
CARRARO ANTONIO - TIGRE / TIGRECAR - 4300-36-2000.01
CITROEN - AX / 86-98 - 1.3 Sport-94-1987.041988.12
CITROEN - AX / 86-98 - 10-45-1992.071998.12
CITROEN - AX / 86-98 - 10 E-41-1986.121988.12
CITROEN - AX / 86-98 - 10i-50-1992.071998.12
CITROEN - AX / 86-98 - 11-54-1989.091991.09
CITROEN - AX / 86-98 - 11i-60-1992.05
CITROEN - AX / 86-98 - 14-60-1986.121989.12
CITROEN - AX / 86-98 - 14-84-1988.011989.12
CITROEN - AX / 86-98 - 14-67-1988.061989.12
CITROEN - AX / 86-98 - 14 GTi-94-1991.061998.12
CITROEN - AX / 86-98 - 14 GTi-90-1991.081998.12
CITROEN - AX / 86-98 - 14D-52-1988.091995.06
CITROEN - AX / 86-98 - 14i-84-1988.011989.12
CITROEN - AX / 86-98 - 14i-67-1988.061989.12
CITROEN - AX / 86-98 - 14i-75-1989.031991.06
CITROEN - AX / 86-98 - 15 D-54-1994.081997.12
CITROEN - BERLINGO I / 96-02 - 1.1i-60-1996.092000.06
CITROEN - BERLINGO I / 96-02 - 1.4i-75-1996.092000.06
CITROEN - BERLINGO I / 96-02 - 1.8D-59-1996.102002.12
CITROEN - BERLINGO I / 96-02 - 1.8D-70-1998.082002.12
CITROEN - BERLINGO I / 96-02 - 1.8i-90-1997.122002.12
CITROEN - BERLINGO I / 96-02 - 1.9 D-69-1998.072002.10
CITROEN - BERLINGO I / 96-02 - 1.9 D-70-1996.101998.07
CITROEN - BERLINGO I / 96-02 - 1.9 D-69-1998.072002.10
CITROEN - BERLINGO I / 96-02 - 2.0 HDi-90-1999.022002.10
CITROEN - BERLINGO II / 02-06 - 1.9 D-70-2002.11
CITROEN - BERLINGO II / 02-06 - 2.0 HDI-90-2002.112006.03
CITROEN - BX / 82-94 - 14-64-1989.011989.12
CITROEN - BX / 82-94 - 14-75-1989.011991.09
CITROEN - BX / 82-94 - 14-72-1986.011988.07
CITROEN - BX / 82-94 - 14 E-71-1983.041988.07
CITROEN - BX / 82-94 - 14 E-67-1985.091988.07
CITROEN - BX / 82-94 - 14 E-80-1985.101988.07
CITROEN - BX / 82-94 - 14i-75-1989.011991.09
CITROEN - BX / 82-94 - 16-91-1982.101987.06
CITROEN - BX / 82-94 - 16-79-1987.091993.02
CITROEN - BX / 82-94 - 16-90-1982.101987.06
CITROEN - BX / 82-94 - 16-87-1985.071987.07
CITROEN - BX / 82-94 - 16-87-1985.071987.06
CITROEN - BX / 82-94 - 16-72-1988.091993.02
CITROEN - BX / 82-94 - 16 E-88-1989.051993.02
CITROEN - BX / 82-94 - 16i-103-1986.03
CITROEN - BX / 82-94 - 16i-72-1988.09
CITROEN - BX / 82-94 - 16i-88-1989.05
CITROEN - BX / 82-94 - 16i E-88-1989.051993.02
CITROEN - BX / 82-94 - 19-102-1987.071989.05
CITROEN - BX / 82-94 - 19-95-1987.071989.11
CITROEN - BX / 82-94 - 19-102-1987.07
CITROEN - BX / 82-94 - 19-109-1988.061993.02
CITROEN - BX / 82-94 - 19 D-64-1983.091987.07
CITROEN - BX / 82-94 - 19 D-60-1985.101987.03
CITROEN - BX / 82-94 - 19 D-1987.041992.06
CITROEN - BX / 82-94 - 19 D-69-1987.031987.07
CITROEN - BX / 82-94 - 19 D-64-1992.101994.11
CITROEN - BX / 82-94 - 19 GTi-122-1986.071993.02
CITROEN - BX / 82-94 - 19 GTi 16V-158-1987.091988.12
CITROEN - BX / 82-94 - 19 GTi 16V-147-1988.031993.02
CITROEN - BX / 82-94 - 19 GTi 4x4-120-1988.061993.02
CITROEN - BX / 82-94 - 19 TRD-90-1988.031992.06
CITROEN - BX / 82-94 - 19i-109-1988.061993.02
CITROEN - BX / 82-94 - 19i-120-1988.061993.02
CITROEN - BX / 82-94 - 19i 4WD-109-1990.101991.05
CITROEN - BX / 82-94 - 19i E 4x4-109-1989.041993.02
CITROEN - C 15 / 84- - 1.4 E-55-1987.071991.04
CITROEN - C 15 / 84- - 1.8D (VD)-60-1986.071994.06
CITROEN - C 15 / 84- - E 1.4 (VD)-60-1987.051996.12
CITROEN - C 15 / 84- - E1.0 (VD)-45-1984.101997.12
CITROEN - C 15 / 84- - E1.1 (VD)-48-1984.101988.06
CITROEN - C 15 / 84- - E1.1i (VD)-60-1988.071991.02
CITROEN - C 15 / 84- - E1.4 (VD)-67-1987.071991.04
CITROEN - C 15 / 84- - E1.4i (VD)-75-1991.051996.12
CITROEN - C 25 / 81-94 - 2.0-84-1991.02
CITROEN - C 25 / 81-94 - E1.8-69-1987.07
CITROEN - C 25 / 81-94 - E1.9 D-69-1987.07
CITROEN - C 25 / 81-94 - E2.0-79-1981.091983.10
CITROEN - C 35 / 86-94 - 2.0 E-65-1986.04
CITROEN - C 35 / 86-94 - 2.5D-70-1986.07
CITROEN - C 4 CACTUS / 14 - - 1.2 PureTech 130-131-2017.11
CITROEN - C 4 II / 10- - 2.0 BlueHDi 150-150-2014.11
CITROEN - C 4 SpaceTourer / Grand SpaceTourer - 2.0 BlueHDi 150-150-2018.04
CITROEN - C 4 SpaceTourer / Grand SpaceTourer - 2.0 BlueHDi 160-163-2018.04
CITROEN - C 45 / 86- - 2.5D-70-1986.07
CITROEN - C 8 / 02- - 3.0 V6-204-2002.06
CITROEN - CX / 74-92 - 2.0 Break-106-1984.081986.08
CITROEN - CX / 74-92 - 2.0 RE-106-1985.081992.12
CITROEN - CX / 74-92 - 2.2 TRS-113-1985.071992.12
CITROEN - CX / 74-92 - 2.4 GTi Break-128-1982.071983.06
CITROEN - CX / 74-92 - 2.5 GTi-121-1986.051992.12
CITROEN - CX / 74-92 - 2.5 GTi Turbo-166-1984.061992.12
CITROEN - CX / 74-92 - 2.5 GTi Turbo-156-1986.091992.12
CITROEN - CX / 74-92 - 2.5 TRi-136-1983.071992.12
CITROEN - DS7 CROSSBACK / 18- - 2.0 BlueHDi 180-177-2018.01
CITROEN - EVASION / 94-02 - 1.8-99-1997.052002.07
CITROEN - EVASION / 94-02 - 1.9 D-92-1995.101998.12
CITROEN - EVASION / 94-02 - 1.9 TD-92-1995.072000.07
CITROEN - EVASION / 94-02 - 2.0-121-1995.112000.07
CITROEN - EVASION / 94-02 - 2.0 16V-132-1998.052000.09
CITROEN - EVASION / 94-02 - 2.0 Turbo-147-1995.112000.07
CITROEN - EVASION / 94-02 - 2.1 TD-109-1996.052002.07
CITROEN - JUMPER I / 94-02 - 1.9 D-70-1994.022002.03
CITROEN - JUMPER I / 94-02 - 1.9 TD-92-1994.022002.03
CITROEN - JUMPER I / 94-02 - 1.9 TD 4x4-92-1996.082002.03
CITROEN - JUMPER I / 94-02 - 2.0-109-1994.022002.03
CITROEN - JUMPER I / 94-02 - 2.0 4x4-109-1996.082002.03
CITROEN - JUMPER I / 94-02 - 2.5 D-86-1994.081998.08
CITROEN - JUMPER I / 94-02 - 2.5 D-107-1996.121998.08
CITROEN - JUMPER I / 94-02 - 2.5 D 4x4-107-1996.121998.08
CITROEN - JUMPER I / 94-02 - 2.5 D 4x4-86-1996.081998.08
CITROEN - JUMPER I / 94-02 - 2.5 TD-103-1994.081998.08
CITROEN - JUMPER I / 94-02 - 2.5 TD 4x4-103-1996.081998.08
CITROEN - JUMPER I / 94-02 - 2.5 TDi-108-1996.111998.08
CITROEN - JUMPER II / 02-06 - 2.0 i Bipower-95-2002.022006.06
CITROEN - JUMPER II / 02-06 - 2.0i-110-2002.022006.06
CITROEN - JUMPY I (Dispatch I) / 96-07 - 1.9 D-69-1996.041998.05
CITROEN - JUMPY I (Dispatch I) / 96-07 - 1.9 TD-92-1996.042007.01
CITROEN - SAXO / 96-05 - 1.0i-50-1996.051999.12
CITROEN - SAXO / 96-05 - 1.1i-54-1996.051999.12
CITROEN - SAXO / 96-05 - 1.1i-60-1996.052005.03
CITROEN - SAXO / 96-05 - 1.4i-75-1996.051999.08
CITROEN - SAXO / 96-05 - 1.5 D-57-1996.092003.12
CITROEN - SAXO / 96-05 - 1.5 D-54-1999.092005.03
CITROEN - SAXO / 96-05 - 1.6i-88-1996.051999.12
CITROEN - SAXO / 96-05 - 1.6i 16V-118-1996.062005.03
CITROEN - VISA / 78-91 - 1.6 GTi-103-1985.011991.03
CITROEN - VISA / 78-91 - 1.6 GTi-113-1986.061991.03
CITROEN - VISA / 78-91 - 1.7 D-60-1984.041991.03
CITROEN - XANTIA / 93-03 - 1.6i-88-1993.031996.06
CITROEN - XANTIA / 93-03 - 1.8i-101-1993.031996.06
CITROEN - XANTIA / 93-03 - 1.8i-90-1997.042003.04
CITROEN - XANTIA / 93-03 - 1.8i 16V-110-1995.061996.06
CITROEN - XANTIA / 93-03 - 1.9 D-68-1994.061998.01
CITROEN - XANTIA / 93-03 - 1.9 D-69-1994.061998.01
CITROEN - XANTIA / 93-03 - 1.9 D-75-1996.022003.04
CITROEN - XANTIA / 93-03 - 1.9 TD-90-1994.102003.04
CITROEN - XANTIA / 93-03 - 2.0 Turbo-147-1995.061996.06
CITROEN - XANTIA / 93-03 - 2.0i-121-1993.031996.06
CITROEN - XANTIA / 93-03 - 2.0i 16V-152-1993.031995.06
CITROEN - XANTIA / 93-03 - 2.0i 16V-132-1995.061996.06
CITROEN - XANTIA / 93-03 - 2.1TD 12-109-1995.061999.02
CITROEN - XANTIA / 93-03 - 3.0i 24V-190-1997.011998.01
CITROEN - XM / 89-00 - 2.0-114-1989.051994.04
CITROEN - XM / 89-00 - 2.0 Turbo-147-1994.052000.12
CITROEN - XM / 89-00 - 2.0i-121-1989.052000.12
CITROEN - XM / 89-00 - 2.0i-107-1989.051994.04
CITROEN - XM / 89-00 - 2.0i 16V-132-1994.052000.12
CITROEN - XM / 89-00 - 2.0i Turbo-141-1992.092000.12
CITROEN - XM / 89-00 - 2.1 D12-82-1989.052000.12
CITROEN - XM / 89-00 - 2.1 D12 Turbo-109-1989.052000.12
CITROEN - XSARA / 97-05 - 1.4i-75-1997.102000.06
CITROEN - XSARA / 97-05 - 1.5 D-57-1997.102000.09
CITROEN - XSARA / 97-05 - 1.6i-90-1997.102000.09
CITROEN - XSARA / 97-05 - 1.8D-58-1997.042000.09
CITROEN - XSARA / 97-05 - 1.8TD-90-1997.101998.01
CITROEN - XSARA / 97-05 - 1.8i-90-1997.102000.09
CITROEN - XSARA / 97-05 - 1.8i 16V-110-1997.102000.09
CITROEN - XSARA / 97-05 - 1.9 D-68-1997.042000.09
CITROEN - XSARA / 97-05 - 1.9 D-75-1998.012000.09
CITROEN - XSARA / 97-05 - 1.9 D-70-1998.072000.08
CITROEN - XSARA / 97-05 - 1.9 TD-90-1997.101998.02
CITROEN - XSARA / 97-05 - 2.0i 16V-163-1997.102005.03
CITROEN - XSARA / 97-05 - 2.0i 16V-132-1998.072000.08
CITROEN - XSARA PICASSO / 99-10 - 2.0 HDi-90-1999.122010.04
CITROEN - ZX / 91-98 - 1.1i-1992.091997.09
CITROEN - ZX / 91-98 - 1.4 D-53--
CITROEN - ZX / 91-98 - 1.4i-75-1991.031991.06
CITROEN - ZX / 91-98 - 1.6i-88-1991.031991.06
CITROEN - ZX / 91-98 - 1.8D Entreprise-60-1997.011997.12
CITROEN - ZX / 91-98 - 1.8i-101-1992.071996.06
CITROEN - ZX / 91-98 - 1.8i 16V-110-1996.011998.02
CITROEN - ZX / 91-98 - 1.9 D-64-1991.031997.10
CITROEN - ZX / 91-98 - 1.9 D-70-1994.061997.10
CITROEN - ZX / 91-98 - 1.9 TD-90-1992.071997.10
CITROEN - ZX / 91-98 - 1.9i-120-1991.031996.06
CITROEN - ZX / 91-98 - 2.0i-121-1992.071996.06
CITROEN - ZX / 91-98 - 2.0i 16V-152-1992.071994.10
CITROEN - ZX / 91-98 - 2.0i 16V-150-1994.061996.06
CITROEN - ZX / 91-98 - 2.0i 16V-163-1996.051996.06
DACIA - 1000 / 72-06 - 1305 1.9 D-62-1992.012006.12
DAF - 400 / 86-98 - 2.5 D-72-1987.021993.09
DAF - 400 / 86-98 - 2.5 D-1996.06
DAIHATSU - HIJET / 86- - 1.2 D-35-1995.051998.03
DAIHATSU - HIJET / 86- - 1.4 D-38-1998.03
DEUTZ (SILNIKI) - F-SERIA - F4M1008-
DEUTZ AG (SILNIKI) - 1008-SERIA - BF4M1008-1990.01
DEUTZ AG (SILNIKI) - 1008-SERIA - F2M1008-1990.012001.12
DEUTZ AG (SILNIKI) - 1008-SERIA - F3M1008-2001.12
DEUTZ AG (SILNIKI) - 1008-SERIA - F4M1008-2001.12
F.S.O-WARSZAWA - POLONEZ - 1.9 D-
F.S.O-WARSZAWA - POLONEZ - Truck 1.9 D-
FIAT - DUCATO I / 81-94 - 1.8-67-1981.091983.09
FIAT - DUCATO I / 81-94 - 2.0-79-1981.091983.09
FIAT - DUCATO I / 81-94 - 2.0-75-1985.071994.03
FIAT - DUCATO I / 81-94 - 2.0-84-1990.011994.03
FIAT - DUCATO I / 81-94 - 2.0 D-1983.101985.12
FIAT - DUCATO I / 81-94 - 2.0i-75-1985.071994.03
FIAT - DUCATO I / 81-94 - 2.0i-84-1990.011994.03
FIAT - DUCATO II / 94-02 - 1.9 D-68-1998.042002.03
FIAT - DUCATO II / 94-02 - 1.9 TD-90-1998.042002.03
FIAT - DUCATO II / 94-02 - 1.9 TDI-90-1998.102002.02
FIAT - DUCATO II / 94-02 - 2.0-109-1994.032002.03
FIAT - SCUDO I / 95-07 - 1.9 D-69-1996.021998.04
FIAT - SCUDO I / 95-07 - 1.9 TD-90-1995.022004.03
FIAT - TALENTO / 85-94 - 2.0-75-1990.01
FIAT - ULYSSE I / 94-02 - 1.8-99-1997.052002.08
FIAT - ULYSSE I / 94-02 - 1.9 TD-90-1995.022002.08
FIAT - ULYSSE I / 94-02 - 2.0-121-1994.061996.06
FIAT - ULYSSE I / 94-02 - 2.0 16V-132-1998.052000.10
FIAT - ULYSSE I / 94-02 - 2.0 Turbo-147-1994.062002.08
FIAT - ULYSSE I / 94-02 - 2.1 TD-109-1996.031996.10
FORD - GALAXY II / 06- - 1.8 TDCi-100-2006.05
FORD - MONDEO IV / 07- - 1.8 TDCi-100-2007.04
FORD - MONDEO IV / 07- - 1.8 TDCi-125-2007.06
FORD - S-MAX / 06- - 1.8 TDCi-125-2006.05
FORD - S-MAX / 06- - 1.8 TDCi-100-2007.01
GOLDONI - 10-SERIA - 40 DT-
HAULOTTE (WÓZKI WIDŁOWE) - HA-SERIA - HA12-
HYUNDAI - LANTRA / 90-00 - 1.9 D-68-1998.032000.11
IRMER&ELZE (KOMPRESORY) - IRMAIR SERIA-OLD - 2.5W-26--
IRMER&ELZE (KOMPRESORY) - IRMAIR SERIA-OLD - 2W-20--
IRMER&ELZE (KOMPRESORY) - IRMAIR-SERIA - Irmair 2 W-
IRMER&ELZE (KOMPRESORY) - IRMAIR-SERIA - Irmair 2,5 W-
IVECO (FIAT) - 240 - 242 E-50-1979.011983.10
IVECO (FIAT) - 240 - 242 E-50-1979.011983.10
JCB (J.C. BAMFORD) - 100-SERIA - 150 ROBOT-
JCB (J.C. BAMFORD) - 100-SERIA - 165HF ROBOT-
LADA (VAZ) - NIVA 2121 / 80- - 1.9D PEUGEOT-75-1993.10
LADA (VAZ) - NIVA 2121 / 80- - 1.9TD PEUGEOT-65-1993.10
LADA (VAZ) - NIVA 2131 / 95- - 1.9D-75-1995.01
LANCIA - ZETA / 95-02 - 2.0 16V-132-1998.052000.07
LANCIA - ZETA / 95-02 - 2.0 Turbo-147-1995.052002.09
LANCIA - ZETA / 95-02 - 2.1TD 12V-109-1996.051999.10
LDV LIMITED - CONVOY 400 / 86- - 2.5 D-72-1996.041998.07
LDV LIMITED - PILOT / 96-05 - 1.9 D-71-1996.032005.05
LEYLAND - SERIA 400 - V 400 2.5 D-1989.04
LEYLAND-DAF - 400-SERIA / 89- - 2.5 D-1989.04
LEYLAND-DAF - 400-SERIA / 89- - 2.5 TD-1989.04
LEYLAND-FREIGHT ROVER/LDV - SHERPA / 83- - 2.5D-72-1989.04
LEYLAND-FREIGHT ROVER/LDV - SHERPA / 83- - 2.5D-72-1996.04
LOMBARDINI (SILNIKI) - LD-SERIA - LDW1204-
LOMBARDINI (SILNIKI) - LD-SERIA - LDW1404-
MADRO WROCŁAW - R-SERIA - RH-500-
MOSKVITCH - ALEKO / 87- - 1.9 D-65-1993.10
NISSAN - MICRA II (K11) / 92-03 - 1.5 D-57-1998.022003.03
NYSA MOTOR - C 15 - 1.8 D-1995.06
OPEL - CROSSLAND X / 17- - 1.2 (P17)-82-2017.04
OPEL - CROSSLAND X / 17- - 1.2 Turbo (P17)-110-2017.04
OPEL - CROSSLAND X / 17- - 1.2 Turbo (P17)-131-2017.04
OPEL - GRANDLAND X / 17- - 2.0 Diesel (A18)-177-2018.01
OPEL - VIVARO C / 19- - 2.0-150-2019.03
OPEL - ZAFIRA LIFE / 19- - 2.0-150-2019.03
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.0-45-1991.091996.04
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.0 KID-50-1996.05
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.1-60-1991.091996.04
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.1i-60-1996.051998.06
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.3-98-1993.101996.04
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.4-75-1991.091996.04
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.4 D-50-1992.091996.04
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.4 XS-75-1994.07
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.4 XSi-94-1991.091996.04
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.4i-75-1996.051998.06
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.5 D-1994.061996.04
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.6-88-1993.061996.04
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.6 16V S16-118-1996.051998.06
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.6 Rallye-103-1996.03
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.6 XS-101-1996.051998.06
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.6 XSi-103-1994.011996.04
PEUGEOT - 106 / 91- - 1.6i-90-1996.051998.06
PEUGEOT - 2008 / 13- - 1.2 PureTech 130-130-2018.01
{ "@context": [ "http://schema.org/", { "@base": "https://agroromar.pl/" } ], "@id": "/PP44", "description": "Filtr oleju PZL Sędziszów PP44. Pełna lista numerów porównawczych poniżej.\r\n \r\nŚrednica zewnętrzna: 77mm, średnica zewn. uszczelki: 72mm, wysokość (długość): 83mm, gwint M20x1,5m.\r\n \r\nProdukt oryginalny PZL Sędziszów.\r\n \r\nNumery porównawcze: \r\nJ.C.BAMFORD 02601702\r\nBOSCH 0451103261\r\nBOSCH 0451103303\r\nDAEWOO 076582\r\nDAEWOO 079505219\r\nDAEWOO 083736\r\nASHIKA 10-H0-002\r\nCITROEN 110938\r\nCITROEN 110939\r\nPEUGEOT 110951\r\nPEUGEOT 110967\r\nPEUGEOT 110968\r\nPEUGEOT 110975\r\nPEUGEOT 110981\r\nPEUGEOT 110982\r\nPEUGEOT 110984\r\nPEUGEOT 110986\r\nCITROEN 1109AK\r\nCITROEN 1109AP\r\nPEUGEOT 1109C2\r\nCITROEN 1109CA\r\nCITROEN 1109J8\r\nCITROEN 1109J9\r\nPEUGEOT 1109K1\r\nCITROEN 1109K2\r\nCITROEN 1109L0\r\nPEUGEOT 1109LO\r\nPEUGEOT 1109N2\r\nCITROEN 1109N3\r\nPEUGEOT 1109N4\r\nCITROEN 1109N5\r\nPEUGEOT 1109S7\r\nPEUGEOT 1109S8\r\nPEUGEOT 1109X5\r\nCITROEN 1109X6\r\nLOMBARDINI 115.2175.102\r\nLOMBARDINI 115.2175.131\r\nDEUTZ (KHD) 1152175137\r\nDEUTZ (KHD) 12850069\r\nNISSAN 15208-6F901\r\nNISSAN 15208-6F905\r\nSSANGYONG 15310-01700\r\nSUZUKI 16510-66G00-000\r\nSUZUKI 16510-66G00\r\nSUZUKI 16510-86CB0-000\r\nSUZUKI 16510-86CB0\r\nAGIP PETROLI 186\r\nCROSLAND 2148\r\nLOMBARDINI 217.5131\r\nLOMBARDINI 2175.131.115\r\nLOMBARDINI 2175.131\r\nLOMBARDINI 2175.137\r\nCROSLAND 2248\r\nUFI 23.293.00\r\nHYUNDAI 26300-29000\r\nLOMBARDINI 2830.2175.131\r\nDAIHATSU 49306-30000\r\nTARGA SERVICE 50.032.320\r\nTARGA SERVICE 50.032.321\r\nFORD 5011788\r\nFORD 5011991\r\nJUNGHEINRICH 51025341\r\nF.A.P. 60798932\r\nBOBCAT 6661011\r\nFIAT 7910031245\r\nRENAULT 86710013812\r\nGENERAL MOTORS (GM) 93156538\r\nCITROEN 93516538\r\nFIAT 9456000927\r\nFIAT 9456183480\r\nFIAT 9456203480\r\nFIAT 9456203580\r\nCITROEN 95495621\r\nCITROEN 95495622\r\nCITROEN 9558048280\r\nCITROEN 95580482\r\nPEUGEOT 9558048380\r\nCITROEN 95580483\r\nCITROEN 95638747\r\nFIAT 9567205780\r\nCITROEN 96002933\r\nCITROEN 9608666880\r\nPEUGEOT 9620029980\r\nFIAT 9624148680\r\nFIAT 9628173380\r\nGENERAL MOTORS (GM) 9975184\r\nDENCKERMANN A210008\r\nADL (BLUEPRINT) ADT32116\r\nBALDWIN B7167\r\nCLEAN FILTERS DO929\r\nCLEAN FILTERS DO930\r\nTALBOT E49562280\r\nMOTORCRAFT EFL273\r\nMECAFILTER ELH4119\r\nBOSCH F026408900\r\nKAMOKA F100401\r\nCHAMPION F118\r\nCHAMPION F132\r\nAB Filter FO-37.287\r\nFIAAM FT4993\r\nFIAAM FT5266\r\nFIAAM FT5311\r\nSOGEFIPRO FT6526\r\nDELPHI FX0084\r\nUNIPART GFE347\r\nUNIPART GFE373\r\nHENGST H90W13\r\nFLEETGUARD LF3624\r\nUNICO FILTER LI789\/8\r\nPURFLUX LS234\r\nPURFLUX LS867A\r\nPURFLUX LS867B\r\nPURFLUX LS867\r\nPURFLUX LS880A\r\nCITROEN MLS000-592\r\nBOSCH O201\r\nKNECHT\/MAHLE OC100\r\nTECNECO OL525\r\nFILTRON OP540\/1\r\nFILTRON OP540\/1T\r\nBOSCH P3261\r\nDONALDSON P50-2076\r\nBOSCH P8900\r\nFRAM PH5556\r\nFRAM PH5566A\r\nFRAM PH5676\r\nFRAM PH5831\r\nTECNOCAR R521\r\nTECNOCAR R525\r\nTECNOCAR R79\r\nSOFIMA S3293R\r\nHIFI FILTER SO 9000\r\nALCO FILTERS SP-943\r\nSF-FILTER (SCHUPP) SP5202\r\nTOYOTA SU001-00453\r\nMANN-FILTER W 7053\r\nMANN-FILTER W 7058\r\nMANN-FILTER W712\/8\r\nWIX EUROPE WL7086\r\nAC DELCO X200\r\nCOOPERS Z1191A\r\nMISFAT Z293\r\n \r\nPasuje do:\r\nARO - ARO 240 \/ 76- - 2.3D-1981.09\r\nARO - ARO 240 \/ 76- - 2.5D-1981.09\r\nARO - ARO 241 \/ 76- - 2.3D-1981.09\r\nARO - ARO 241 \/ 76- - 2.5D-1981.09\r\nARO - ARO 243 \/ 76- - 2.3D-1981.09\r\nARO - ARO 243 \/ 76- - 2.5D-1981.09\r\nARO - ARO 245 \/ 76- - 2.3D-1981.09\r\nARO - ARO 245 \/ 76- - 2.5D-1981.09\r\nATLAS - AR-SERIA - AR 32 C-27-1991.01\r\nATLAS - AR-SERIA - AR 32 C-27-1992.01\r\nATLAS - AR-SERIA - AR 32 E-27-1993.01\r\nATLAS - AR-SERIA - AR 45B-34-1985.01\r\nBELARUS\/MTZ - 100-SERIA - 310-33-1995.01\r\nBELARUS\/MTZ - 100-SERIA - 320, 320 A-33-1995.01\r\nCARRARO ANTONIO - SUPERTIGRE - 4300-36-1999.01\r\nCARRARO ANTONIO - TIGRE \/ TIGRECAR - 4300-36-2000.01\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 1.3 Sport-94-1987.041988.12\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 10-45-1992.071998.12\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 10 E-41-1986.121988.12\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 10i-50-1992.071998.12\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 11-54-1989.091991.09\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 11i-60-1992.05\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 14-60-1986.121989.12\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 14-84-1988.011989.12\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 14-67-1988.061989.12\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 14 GTi-94-1991.061998.12\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 14 GTi-90-1991.081998.12\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 14D-52-1988.091995.06\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 14i-84-1988.011989.12\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 14i-67-1988.061989.12\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 14i-75-1989.031991.06\r\nCITROEN - AX \/ 86-98 - 15 D-54-1994.081997.12\r\nCITROEN - BERLINGO I \/ 96-02 - 1.1i-60-1996.092000.06\r\nCITROEN - BERLINGO I \/ 96-02 - 1.4i-75-1996.092000.06\r\nCITROEN - BERLINGO I \/ 96-02 - 1.8D-59-1996.102002.12\r\nCITROEN - BERLINGO I \/ 96-02 - 1.8D-70-1998.082002.12\r\nCITROEN - BERLINGO I \/ 96-02 - 1.8i-90-1997.122002.12\r\nCITROEN - BERLINGO I \/ 96-02 - 1.9 D-69-1998.072002.10\r\nCITROEN - BERLINGO I \/ 96-02 - 1.9 D-70-1996.101998.07\r\nCITROEN - BERLINGO I \/ 96-02 - 1.9 D-69-1998.072002.10\r\nCITROEN - BERLINGO I \/ 96-02 - 2.0 HDi-90-1999.022002.10\r\nCITROEN - BERLINGO II \/ 02-06 - 1.9 D-70-2002.11\r\nCITROEN - BERLINGO II \/ 02-06 - 2.0 HDI-90-2002.112006.03\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 14-64-1989.011989.12\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 14-75-1989.011991.09\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 14-72-1986.011988.07\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 14 E-71-1983.041988.07\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 14 E-67-1985.091988.07\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 14 E-80-1985.101988.07\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 14i-75-1989.011991.09\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 16-91-1982.101987.06\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 16-79-1987.091993.02\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 16-90-1982.101987.06\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 16-87-1985.071987.07\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 16-87-1985.071987.06\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 16-72-1988.091993.02\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 16 E-88-1989.051993.02\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 16i-103-1986.03\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 16i-72-1988.09\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 16i-88-1989.05\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 16i E-88-1989.051993.02\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19-102-1987.071989.05\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19-95-1987.071989.11\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19-102-1987.07\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19-109-1988.061993.02\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19 D-64-1983.091987.07\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19 D-60-1985.101987.03\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19 D-1987.041992.06\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19 D-69-1987.031987.07\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19 D-64-1992.101994.11\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19 GTi-122-1986.071993.02\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19 GTi 16V-158-1987.091988.12\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19 GTi 16V-147-1988.031993.02\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19 GTi 4x4-120-1988.061993.02\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19 TRD-90-1988.031992.06\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19i-109-1988.061993.02\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19i-120-1988.061993.02\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19i 4WD-109-1990.101991.05\r\nCITROEN - BX \/ 82-94 - 19i E 4x4-109-1989.041993.02\r\nCITROEN - C 15 \/ 84- - 1.4 E-55-1987.071991.04\r\nCITROEN - C 15 \/ 84- - 1.8D (VD)-60-1986.071994.06\r\nCITROEN - C 15 \/ 84- - E 1.4 (VD)-60-1987.051996.12\r\nCITROEN - C 15 \/ 84- - E1.0 (VD)-45-1984.101997.12\r\nCITROEN - C 15 \/ 84- - E1.1 (VD)-48-1984.101988.06\r\nCITROEN - C 15 \/ 84- - E1.1i (VD)-60-1988.071991.02\r\nCITROEN - C 15 \/ 84- - E1.4 (VD)-67-1987.071991.04\r\nCITROEN - C 15 \/ 84- - E1.4i (VD)-75-1991.051996.12\r\nCITROEN - C 25 \/ 81-94 - 2.0-84-1991.02\r\nCITROEN - C 25 \/ 81-94 - E1.8-69-1987.07\r\nCITROEN - C 25 \/ 81-94 - E1.9 D-69-1987.07\r\nCITROEN - C 25 \/ 81-94 - E2.0-79-1981.091983.10\r\nCITROEN - C 35 \/ 86-94 - 2.0 E-65-1986.04\r\nCITROEN - C 35 \/ 86-94 - 2.5D-70-1986.07\r\nCITROEN - C 4 CACTUS \/ 14 - - 1.2 PureTech 130-131-2017.11\r\nCITROEN - C 4 II \/ 10- - 2.0 BlueHDi 150-150-2014.11\r\nCITROEN - C 4 SpaceTourer \/ Grand SpaceTourer - 2.0 BlueHDi 150-150-2018.04\r\nCITROEN - C 4 SpaceTourer \/ Grand SpaceTourer - 2.0 BlueHDi 160-163-2018.04\r\nCITROEN - C 45 \/ 86- - 2.5D-70-1986.07\r\nCITROEN - C 8 \/ 02- - 3.0 V6-204-2002.06\r\nCITROEN - CX \/ 74-92 - 2.0 Break-106-1984.081986.08\r\nCITROEN - CX \/ 74-92 - 2.0 RE-106-1985.081992.12\r\nCITROEN - CX \/ 74-92 - 2.2 TRS-113-1985.071992.12\r\nCITROEN - CX \/ 74-92 - 2.4 GTi Break-128-1982.071983.06\r\nCITROEN - CX \/ 74-92 - 2.5 GTi-121-1986.051992.12\r\nCITROEN - CX \/ 74-92 - 2.5 GTi Turbo-166-1984.061992.12\r\nCITROEN - CX \/ 74-92 - 2.5 GTi Turbo-156-1986.091992.12\r\nCITROEN - CX \/ 74-92 - 2.5 TRi-136-1983.071992.12\r\nCITROEN - DS7 CROSSBACK \/ 18- - 2.0 BlueHDi 180-177-2018.01\r\nCITROEN - EVASION \/ 94-02 - 1.8-99-1997.052002.07\r\nCITROEN - EVASION \/ 94-02 - 1.9 D-92-1995.101998.12\r\nCITROEN - EVASION \/ 94-02 - 1.9 TD-92-1995.072000.07\r\nCITROEN - EVASION \/ 94-02 - 2.0-121-1995.112000.07\r\nCITROEN - EVASION \/ 94-02 - 2.0 16V-132-1998.052000.09\r\nCITROEN - EVASION \/ 94-02 - 2.0 Turbo-147-1995.112000.07\r\nCITROEN - EVASION \/ 94-02 - 2.1 TD-109-1996.052002.07\r\nCITROEN - JUMPER I \/ 94-02 - 1.9 D-70-1994.022002.03\r\nCITROEN - JUMPER I \/ 94-02 - 1.9 TD-92-1994.022002.03\r\nCITROEN - JUMPER I \/ 94-02 - 1.9 TD 4x4-92-1996.082002.03\r\nCITROEN - JUMPER I \/ 94-02 - 2.0-109-1994.022002.03\r\nCITROEN - JUMPER I \/ 94-02 - 2.0 4x4-109-1996.082002.03\r\nCITROEN - JUMPER I \/ 94-02 - 2.5 D-86-1994.081998.08\r\nCITROEN - JUMPER I \/ 94-02 - 2.5 D-107-1996.121998.08\r\nCITROEN - JUMPER I \/ 94-02 - 2.5 D 4x4-107-1996.121998.08\r\nCITROEN - JUMPER I \/ 94-02 - 2.5 D 4x4-86-1996.081998.08\r\nCITROEN - JUMPER I \/ 94-02 - 2.5 TD-103-1994.081998.08\r\nCITROEN - JUMPER I \/ 94-02 - 2.5 TD 4x4-103-1996.081998.08\r\nCITROEN - JUMPER I \/ 94-02 - 2.5 TDi-108-1996.111998.08\r\nCITROEN - JUMPER II \/ 02-06 - 2.0 i Bipower-95-2002.022006.06\r\nCITROEN - JUMPER II \/ 02-06 - 2.0i-110-2002.022006.06\r\nCITROEN - JUMPY I (Dispatch I) \/ 96-07 - 1.9 D-69-1996.041998.05\r\nCITROEN - JUMPY I (Dispatch I) \/ 96-07 - 1.9 TD-92-1996.042007.01\r\nCITROEN - SAXO \/ 96-05 - 1.0i-50-1996.051999.12\r\nCITROEN - SAXO \/ 96-05 - 1.1i-54-1996.051999.12\r\nCITROEN - SAXO \/ 96-05 - 1.1i-60-1996.052005.03\r\nCITROEN - SAXO \/ 96-05 - 1.4i-75-1996.051999.08\r\nCITROEN - SAXO \/ 96-05 - 1.5 D-57-1996.092003.12\r\nCITROEN - SAXO \/ 96-05 - 1.5 D-54-1999.092005.03\r\nCITROEN - SAXO \/ 96-05 - 1.6i-88-1996.051999.12\r\nCITROEN - SAXO \/ 96-05 - 1.6i 16V-118-1996.062005.03\r\nCITROEN - VISA \/ 78-91 - 1.6 GTi-103-1985.011991.03\r\nCITROEN - VISA \/ 78-91 - 1.6 GTi-113-1986.061991.03\r\nCITROEN - VISA \/ 78-91 - 1.7 D-60-1984.041991.03\r\nCITROEN - XANTIA \/ 93-03 - 1.6i-88-1993.031996.06\r\nCITROEN - XANTIA \/ 93-03 - 1.8i-101-1993.031996.06\r\nCITROEN - XANTIA \/ 93-03 - 1.8i-90-1997.042003.04\r\nCITROEN - XANTIA \/ 93-03 - 1.8i 16V-110-1995.061996.06\r\nCITROEN - XANTIA \/ 93-03 - 1.9 D-68-1994.061998.01\r\nCITROEN - XANTIA \/ 93-03 - 1.9 D-69-1994.061998.01\r\nCITROEN - XANTIA \/ 93-03 - 1.9 D-75-1996.022003.04\r\nCITROEN - XANTIA \/ 93-03 - 1.9 TD-90-1994.102003.04\r\nCITROEN - XANTIA \/ 93-03 - 2.0 Turbo-147-1995.061996.06\r\nCITROEN - XANTIA \/ 93-03 - 2.0i-121-1993.031996.06\r\nCITROEN - XANTIA \/ 93-03 - 2.0i 16V-152-1993.031995.06\r\nCITROEN - XANTIA \/ 93-03 - 2.0i 16V-132-1995.061996.06\r\nCITROEN - XANTIA \/ 93-03 - 2.1TD 12-109-1995.061999.02\r\nCITROEN - XANTIA \/ 93-03 - 3.0i 24V-190-1997.011998.01\r\nCITROEN - XM \/ 89-00 - 2.0-114-1989.051994.04\r\nCITROEN - XM \/ 89-00 - 2.0 Turbo-147-1994.052000.12\r\nCITROEN - XM \/ 89-00 - 2.0i-121-1989.052000.12\r\nCITROEN - XM \/ 89-00 - 2.0i-107-1989.051994.04\r\nCITROEN - XM \/ 89-00 - 2.0i 16V-132-1994.052000.12\r\nCITROEN - XM \/ 89-00 - 2.0i Turbo-141-1992.092000.12\r\nCITROEN - XM \/ 89-00 - 2.1 D12-82-1989.052000.12\r\nCITROEN - XM \/ 89-00 - 2.1 D12 Turbo-109-1989.052000.12\r\nCITROEN - XSARA \/ 97-05 - 1.4i-75-1997.102000.06\r\nCITROEN - XSARA \/ 97-05 - 1.5 D-57-1997.102000.09\r\nCITROEN - XSARA \/ 97-05 - 1.6i-90-1997.102000.09\r\nCITROEN - XSARA \/ 97-05 - 1.8D-58-1997.042000.09\r\nCITROEN - XSARA \/ 97-05 - 1.8TD-90-1997.101998.01\r\nCITROEN - XSARA \/ 97-05 - 1.8i-90-1997.102000.09\r\nCITROEN - XSARA \/ 97-05 - 1.8i 16V-110-1997.102000.09\r\nCITROEN - XSARA \/ 97-05 - 1.9 D-68-1997.042000.09\r\nCITROEN - XSARA \/ 97-05 - 1.9 D-75-1998.012000.09\r\nCITROEN - XSARA \/ 97-05 - 1.9 D-70-1998.072000.08\r\nCITROEN - XSARA \/ 97-05 - 1.9 TD-90-1997.101998.02\r\nCITROEN - XSARA \/ 97-05 - 2.0i 16V-163-1997.102005.03\r\nCITROEN - XSARA \/ 97-05 - 2.0i 16V-132-1998.072000.08\r\nCITROEN - XSARA PICASSO \/ 99-10 - 2.0 HDi-90-1999.122010.04\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 1.1i-1992.091997.09\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 1.4 D-53--\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 1.4i-75-1991.031991.06\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 1.6i-88-1991.031991.06\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 1.8D Entreprise-60-1997.011997.12\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 1.8i-101-1992.071996.06\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 1.8i 16V-110-1996.011998.02\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 1.9 D-64-1991.031997.10\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 1.9 D-70-1994.061997.10\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 1.9 TD-90-1992.071997.10\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 1.9i-120-1991.031996.06\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 2.0i-121-1992.071996.06\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 2.0i 16V-152-1992.071994.10\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 2.0i 16V-150-1994.061996.06\r\nCITROEN - ZX \/ 91-98 - 2.0i 16V-163-1996.051996.06\r\nDACIA - 1000 \/ 72-06 - 1305 1.9 D-62-1992.012006.12\r\nDAF - 400 \/ 86-98 - 2.5 D-72-1987.021993.09\r\nDAF - 400 \/ 86-98 - 2.5 D-1996.06\r\nDAIHATSU - HIJET \/ 86- - 1.2 D-35-1995.051998.03\r\nDAIHATSU - HIJET \/ 86- - 1.4 D-38-1998.03\r\nDEUTZ (SILNIKI) - F-SERIA - F4M1008-\r\nDEUTZ AG (SILNIKI) - 1008-SERIA - BF4M1008-1990.01\r\nDEUTZ AG (SILNIKI) - 1008-SERIA - F2M1008-1990.012001.12\r\nDEUTZ AG (SILNIKI) - 1008-SERIA - F3M1008-2001.12\r\nDEUTZ AG (SILNIKI) - 1008-SERIA - F4M1008-2001.12\r\nF.S.O-WARSZAWA - POLONEZ - 1.9 D-\r\nF.S.O-WARSZAWA - POLONEZ - Truck 1.9 D-\r\nFIAT - DUCATO I \/ 81-94 - 1.8-67-1981.091983.09\r\nFIAT - DUCATO I \/ 81-94 - 2.0-79-1981.091983.09\r\nFIAT - DUCATO I \/ 81-94 - 2.0-75-1985.071994.03\r\nFIAT - DUCATO I \/ 81-94 - 2.0-84-1990.011994.03\r\nFIAT - DUCATO I \/ 81-94 - 2.0 D-1983.101985.12\r\nFIAT - DUCATO I \/ 81-94 - 2.0i-75-1985.071994.03\r\nFIAT - DUCATO I \/ 81-94 - 2.0i-84-1990.011994.03\r\nFIAT - DUCATO II \/ 94-02 - 1.9 D-68-1998.042002.03\r\nFIAT - DUCATO II \/ 94-02 - 1.9 TD-90-1998.042002.03\r\nFIAT - DUCATO II \/ 94-02 - 1.9 TDI-90-1998.102002.02\r\nFIAT - DUCATO II \/ 94-02 - 2.0-109-1994.032002.03\r\nFIAT - SCUDO I \/ 95-07 - 1.9 D-69-1996.021998.04\r\nFIAT - SCUDO I \/ 95-07 - 1.9 TD-90-1995.022004.03\r\nFIAT - TALENTO \/ 85-94 - 2.0-75-1990.01\r\nFIAT - ULYSSE I \/ 94-02 - 1.8-99-1997.052002.08\r\nFIAT - ULYSSE I \/ 94-02 - 1.9 TD-90-1995.022002.08\r\nFIAT - ULYSSE I \/ 94-02 - 2.0-121-1994.061996.06\r\nFIAT - ULYSSE I \/ 94-02 - 2.0 16V-132-1998.052000.10\r\nFIAT - ULYSSE I \/ 94-02 - 2.0 Turbo-147-1994.062002.08\r\nFIAT - ULYSSE I \/ 94-02 - 2.1 TD-109-1996.031996.10\r\nFORD - GALAXY II \/ 06- - 1.8 TDCi-100-2006.05\r\nFORD - MONDEO IV \/ 07- - 1.8 TDCi-100-2007.04\r\nFORD - MONDEO IV \/ 07- - 1.8 TDCi-125-2007.06\r\nFORD - S-MAX \/ 06- - 1.8 TDCi-125-2006.05\r\nFORD - S-MAX \/ 06- - 1.8 TDCi-100-2007.01\r\nGOLDONI - 10-SERIA - 40 DT-\r\nHAULOTTE (WÓZKI WIDŁOWE) - HA-SERIA - HA12-\r\nHYUNDAI - LANTRA \/ 90-00 - 1.9 D-68-1998.032000.11\r\nIRMER&ELZE (KOMPRESORY) - IRMAIR SERIA-OLD - 2.5W-26--\r\nIRMER&ELZE (KOMPRESORY) - IRMAIR SERIA-OLD - 2W-20--\r\nIRMER&ELZE (KOMPRESORY) - IRMAIR-SERIA - Irmair 2 W-\r\nIRMER&ELZE (KOMPRESORY) - IRMAIR-SERIA - Irmair 2,5 W-\r\nIVECO (FIAT) - 240 - 242 E-50-1979.011983.10\r\nIVECO (FIAT) - 240 - 242 E-50-1979.011983.10\r\nJCB (J.C. BAMFORD) - 100-SERIA - 150 ROBOT-\r\nJCB (J.C. BAMFORD) - 100-SERIA - 165HF ROBOT-\r\nLADA (VAZ) - NIVA 2121 \/ 80- - 1.9D PEUGEOT-75-1993.10\r\nLADA (VAZ) - NIVA 2121 \/ 80- - 1.9TD PEUGEOT-65-1993.10\r\nLADA (VAZ) - NIVA 2131 \/ 95- - 1.9D-75-1995.01\r\nLANCIA - ZETA \/ 95-02 - 2.0 16V-132-1998.052000.07\r\nLANCIA - ZETA \/ 95-02 - 2.0 Turbo-147-1995.052002.09\r\nLANCIA - ZETA \/ 95-02 - 2.1TD 12V-109-1996.051999.10\r\nLDV LIMITED - CONVOY 400 \/ 86- - 2.5 D-72-1996.041998.07\r\nLDV LIMITED - PILOT \/ 96-05 - 1.9 D-71-1996.032005.05\r\nLEYLAND - SERIA 400 - V 400 2.5 D-1989.04\r\nLEYLAND-DAF - 400-SERIA \/ 89- - 2.5 D-1989.04\r\nLEYLAND-DAF - 400-SERIA \/ 89- - 2.5 TD-1989.04\r\nLEYLAND-FREIGHT ROVER\/LDV - SHERPA \/ 83- - 2.5D-72-1989.04\r\nLEYLAND-FREIGHT ROVER\/LDV - SHERPA \/ 83- - 2.5D-72-1996.04\r\nLOMBARDINI (SILNIKI) - LD-SERIA - LDW1204-\r\nLOMBARDINI (SILNIKI) - LD-SERIA - LDW1404-\r\nMADRO WROCŁAW - R-SERIA - RH-500-\r\nMOSKVITCH - ALEKO \/ 87- - 1.9 D-65-1993.10\r\nNISSAN - MICRA II (K11) \/ 92-03 - 1.5 D-57-1998.022003.03\r\nNYSA MOTOR - C 15 - 1.8 D-1995.06\r\nOPEL - CROSSLAND X \/ 17- - 1.2 (P17)-82-2017.04\r\nOPEL - CROSSLAND X \/ 17- - 1.2 Turbo (P17)-110-2017.04\r\nOPEL - CROSSLAND X \/ 17- - 1.2 Turbo (P17)-131-2017.04\r\nOPEL - GRANDLAND X \/ 17- - 2.0 Diesel (A18)-177-2018.01\r\nOPEL - VIVARO C \/ 19- - 2.0-150-2019.03\r\nOPEL - ZAFIRA LIFE \/ 19- - 2.0-150-2019.03\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.0-45-1991.091996.04\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.0 KID-50-1996.05\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.1-60-1991.091996.04\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.1i-60-1996.051998.06\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.3-98-1993.101996.04\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.4-75-1991.091996.04\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.4 D-50-1992.091996.04\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.4 XS-75-1994.07\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.4 XSi-94-1991.091996.04\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.4i-75-1996.051998.06\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.5 D-1994.061996.04\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.6-88-1993.061996.04\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.6 16V S16-118-1996.051998.06\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.6 Rallye-103-1996.03\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.6 XS-101-1996.051998.06\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.6 XSi-103-1994.011996.04\r\nPEUGEOT - 106 \/ 91- - 1.6i-90-1996.051998.06\r\nPEUGEOT - 2008 \/ 13- - 1.2 PureTech 130-130-2018.01\r\n" }
Bezpieczeństwo produktu
Producent
PZL Sędziszów S.A.
ul. Fabryczna 4
39-120 Sędziszów Małopolski, Polska
Dbamy o Twoją prywatność
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Dane osobowe lub pliki cookie mogą służyć do personalizacji reklam. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Dostosuj zgody".
Ustawienia plików cookies
W tym miejscu możesz określić swoje preferencje w zakresie wykorzystywania przez nas plików cookies.
Te pliki są niezbędne do działania naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć.
Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania). Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony.
Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników.
Dzięki tym plikom możemy prowadzić działania marketingowe. Pliki cookie i identyfikatory reklam mobilnych będą używane do wyświetlania reklam spersonalizowanych i niespersonalizowanych.