Darmowa dostawa od 299zł!

Kosiarka elektryczna AL-KO Comfort 34E 34cm silnik indukcyjny 1200W
towar niedostępny
Opis

Nowoczesna technologia w atrakcyjnej cenie! W Agro Romar znajdziesz kosiarkę elektryczną AL-KO Comfort 34 E z masą ekonomicznych i wygodnych rozwiązań.
Dzięki szerokości koszenia sięgającej 34 cm to idealne rozwiązanie na mniejsze trawniki oraz koszenie trawy między nasadzeniami.

Urządzenie zostało wyposażone w silnik indukcyjny, za którym stoi szereg zalet, takich jak:
- cicha praca
- większa trwałość w porównaniu z tradycyjnymi silnikami komutatorowymi (szczotkowymi)
- osiąganie wyższego momentu obrotowego przy mniejszym poborze prądu
- eliminacja występowania przekładni pasowej oznacza redukcję ilości zastosowanych części, a co za tym idzie- zmniejszenie kosztów eksploatacji.

Kupując kosiarki spalinowe AL-KO otrzymujesz gwarancję łatwego dostępu do materiałów eksploatacyjnych oraz rozsianej po całym kraju sieci serwisowej. Dzięki temu Twoja kosiarka będzie mogła utrzymać najwyższą sprawność przez długie lata.
Dane techniczne
| Szerokość robocza | 34 cm |
| Moc silnika | 1200 W |
| Typ silnika elektrycznego | Indukcyjny - beszczotkowy |
| Pojemnosć kosza na trawę (w litrach) | 37 |
| Wysokość robocza - regulacja | 6 stopniowa - centralna |
| Minimalna wysokość koszenia (w mm) | 28 |
| Maksymalna wysokość koszenia (w mm) | 68 |
| Rozmiar kół przednich | 145 mm |
| Rozmiar kół tylnych | 155 mm |
| Mielenie - mulczowanie | Nie |
| Wyrzut tylny | Tak |
| Obudowa - materiał | Z tworzywa sztucznego |
| Łożyskowane koła | Nie |
| Waga (kg) | 15 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane kontaktowe firmy
PHU Romar Roman Manuszewski
Wybudowanie Wielbrandowskie 16 - zjazd z obwodnicy Skórcza w kierunku Starogardu Gd. (link do Google Maps)
83-220 Skórcz
Telefon: 58 582 48 39
E-mail: sklep@agroromar.pl
