Darmowa dostawa od 299zł!

Kosiarka elektryczna STIHL RME 235 33cm
towar niedostępny
Opis

Jeśli potrzebujesz zwrotnego i lekkiego urządzenia, które jest stworzone do dbania o trawę na małych powierzchniach, to kosiarka elektryczna STIHL RME 235 jest idealnym wyborem. Dzięki prostej, ale solidnej konstrukcji pielęgnacja trawników o powierzchni do 300 m² staje się niezwykle prosta.
Ciężar kosiarki wynosi zaledwie 13 kg, co sprawia że jest ona wyjątkowo zwrotna i łatwo nią manewrować wokół krzewów i grządek.


Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika oraz dobre właściwości koszenia i zbierania.
Szerokość koszenia wynosi 33 cm.

Model STIHL RME 235 charakteryzuje się praktycznymi detalami, takimi jak łatwy do opróżnienia kosz na trawę ze wskaźnikiem poziomu zapełnienia.


Centralna regulacja wysokości koszenia, którą można dopasować 5-cio stopniowo w zakresie od 25 do 65 mm, zapewnia precyzyjne cięcie trawnika na wybraną długość.



Składany uchwyt minimalizuje miejsce potrzebne na czas transportu i przechowywanie urządzenia.
Ergonomicznie dopasowany uchwyt pozwoli na komfortowe i pełne zachowanie kontroli nad maszyną.


Uruchomienie urządzenia jest dziecinnie łatwe, dzięki wygodnie umiejscowionemu przyciskowi znajdującemu się z boku uchwytu.
Zintegrowane zabezpieczenie kosiarek elektrycznych STIHL zapewnia, że przedłużacz jest solidnie zamocowany do zespołu włącznika i gniazdka elektrycznego.



Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Szerokość robocza | 33 cm |
| Moc silnika | 1200 W |
| Typ silnika elektrycznego | Szczotkowy |
| Pojemnosć kosza na trawę (w litrach) | 30 |
| Wysokość robocza - regulacja | 5 stopniowa - centralna |
| Minimalna wysokość koszenia (w mm) | 25 |
| Maksymalna wysokość koszenia (w mm) | 65 |
| Rozmiar kół przednich | 140 mm |
| Rozmiar kół tylnych | 170 mm |
| Mielenie - mulczowanie | Nie |
| Wyrzut tylny | Tak |
| Obudowa - materiał | Z tworzywa sztucznego |
| Łożyskowane koła | Nie |
| Waga (kg) | 13 |
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane kontaktowe firmy
PHU Romar Roman Manuszewski
Wybudowanie Wielbrandowskie 16 - zjazd z obwodnicy Skórcza w kierunku Starogardu Gd. (link do Google Maps)
83-220 Skórcz
Telefon: 58 582 48 39
E-mail: sklep@agroromar.pl
