Darmowa dostawa od 299zł!

Kosiarka spalinowa STIHL RM 248 T
towar niedostępny
Opis
Kosiarka spalinowa STIHL RM 248 T
Kosiarka spalinowa RM 248 T 4w1 umożliwia efektywne koszenie trawników ogrodowych o powierzchni do 1 200 m2. Kosząc większe trawniki lub trawniki na zboczach docenisz 1-biegowy napęd kół. Ten przyjazny dla użytkownika model podstawowy oferuje dobry stosunek ceny do wydajności i dużą szerokość koszenia wynoszącą 46 cm co umożliwia wydajną pracę w ogrodach średniej wielkości
Dzięki funkcji łatwego startu kosiarka jest szybko gotowa do użycia. Wygodny pojedynczy uchwyt kierujący o regulowanej wysokości zapewnia wygodną i ergonomiczną obsługę. Centralnie umieszczona, siedmiostopniowa regulacja wysokości koszenia jest łatwa w obsłudze i umożliwia koszenie na wysokości od 20 mm do 100 mm.
Dzięki standardowemu wyposażeniu w nóż wielofunkcyjny, przystawkę do mulczowania i wyrzut boczny, kosiarka nadaje się zarówno do koszenia, jak i mulczowania. Możesz kosić tradycyjnie lub rozprowadzić pokos po trawniku przez wyrzut boczny. Kosiarka spalinowa STIHL RM 248 jest wyposażona w 52-litrowy kosz do zbierania trawy. Wskaźnik poziomu napełnienia pokazuje, kiedy należy opróżnić kosz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Szerokość robocza | 46 cm |
| Producent silnika | STIHL |
| Moc silnika w kW/KM | 1,5 kW / 2,04 KM (przy 2800 obr/min) |
| Pojemność silnika w cm3 | 127 |
| Rodzaj rozrusznika | Ręczny - linkowy |
| Rodzaj napędu | Stały - 1 bieg |
| Minimalna wysokość robocza | 20 mm |
| Maksymalna wysokość robocza | 100 mm |
| Wysokość robocza - regulacja | 7 pozycji - centralna |
| Obudowa | Z tworzywa sztucznego |
| Łożyskowane koła | Tak |
| Kosz na trawę | Z tworzywa sztucznego |
| Pojemnosć kosza na trawę | 52 litry |
| Zbieranie do kosza | Tak |
| Mielenie - mulczowanie | Tak (w standardzie) |
| Wyrzut boczny | Tak (w standardzie) |
| Poziom mocy akustycznej (hałasu) - gwarantowany LWAd w dB(A) | 96 |
| Waga - bez płynów | 33 kg |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane kontaktowe firmy
PHU Romar Roman Manuszewski
Wybudowanie Wielbrandowskie 16 - zjazd z obwodnicy Skórcza w kierunku Starogardu Gd. (link do Google Maps)
83-220 Skórcz
Telefon: 58 582 48 39
E-mail: sklep@agroromar.pl
