Darmowa dostawa od 299zł!

Kosiarka spalinowa STIHL RM 253 T
towar niedostępny
Opis
Kosiarka spalinowa STIHL RM 253 T
Dzięki kosiarce spalinowej STIHL RM 253 T szybko i sprawnie zajmiesz się pielęgnacją trawników ogrodowych o powierzchni do 1 800 m2. Jeśli chcesz skosić trawnik z pochyłościami lub na większych terenach zielonych, z pewnością docenisz zalety mechanizmu napędowego. Oprócz kół o niskim współczynniku tarcia, STIHL RM 253 T posiada jednobiegowy napęd kół, zapewniający szczególnie komfortową pracę.
Komfort jest widoczny już podczas uruchamiania kosiarki spalinowej, ponieważ funkcja łatwego startu oznacza, że uruchomienie silnika nie wymaga wysiłku. Dzięki szerokości koszenia wynoszącej 51 cm trawniki o powierzchni do 1.800 m2 można szybko i łatwo kosić.
Dzięki standardowemu wyposażeniu w nóż wielofunkcyjny, przystawkę do mulczowania i wyrzut boczny, kosiarka nadaje się zarówno do koszenia, jak i mulczowania. Możesz kosić standardowo lub rozprowadzić ścięty materiał po trawniku przez wyrzut boczny. Kosiarka spalinowa STIHL RM 248 jest wyposażona w 55-litrowy kosz do zbierania trawy. Wskaźnik poziomu napełnienia pokazuje, kiedy należy opróżnić kosz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Szerokość robocza | 51 cm |
| Producent silnika | STIHL |
| Moc silnika w kW/KM | 1,8kW / 2,5 KM (przy 2800 obr/min) |
| Pojemność silnika w cm3 | 127 |
| Rodzaj rozrusznika | Ręczny - linkowy |
| Rodzaj napędu | Stały - 1 bieg |
| Minimalna wysokość robocza | 20 mm |
| Maksymalna wysokość robocza | 100 mm |
| Wysokość robocza - regulacja | 7 pozycji - centralna |
| Obudowa | Z tworzywa sztucznego |
| Łożyskowane koła | Tak |
| Kosz na trawę | Z tworzywa sztucznego |
| Pojemnosć kosza na trawę | 55 litrów |
| Zbieranie do kosza | Tak |
| Mielenie - mulczowanie | Tak (w standardzie) |
| Wyrzut boczny | Tak (w standardzie) |
| Poziom mocy akustycznej (hałasu) - gwarantowany LWAd w dB(A) | 97 |
| Waga - bez płynów | 34,4 kg |
Bezpieczeństwo
Dane kontaktowe firmy
PHU Romar Roman Manuszewski
Wybudowanie Wielbrandowskie 16 - zjazd z obwodnicy Skórcza w kierunku Starogardu Gd. (link do Google Maps)
83-220 Skórcz
Telefon: 58 582 48 39
E-mail: sklep@agroromar.pl
