Darmowa dostawa od 299zł!

Kosiarka elektryczna AL-KO Comfort 40E 40cm silnik indukcyjny 1400W
towar niedostępny
Opis

Mocna i niezwykle wytrzymała kosiarka elektryczna AL-KO Comfort 40 E świetnie sprawdzi się w ogrodach o powierzchni sięgającej do 600 m². Wyposażona w silnik indukcyjny, kosz o pojemności 43 litrów i wiele wygodnych rozwiązań, sprawi że koszenie trawy będzie przyjemnością. Szerokość koszenia: 40 cm.

Urządzenie zostało wyposażone w silnik indukcyjny, za którym stoi szereg zalet, takich jak:
- cicha praca
- większa trwałość w porównaniu z tradycyjnymi silnikami komutatorowymi (szczotkowymi)
- osiąganie wyższego momentu obrotowego przy mniejszym poborze prądu
- eliminacja występowania przekładni pasowej oznacza redukcję ilości zastosowanych części, a co za tym idzie- zmniejszenie kosztów eksploatacji.


Zastosowanie funkcji 3 w 1 pozwala modelowi kosiarki AL-KO 40 E na:

Skoszony materiał jest zbierany z trawnika. Możesz użyć jej do stworzenia kompostu, lub karmienia zwierząt. Zbieranie trawy redukuje powstawanie warstwy "filcu" na trawniku.

W prosty sposób przyspiesz proces koszenia tam, gdzie nie musisz korzystać ze zbierania trawy lub jej mielenia. Wystarczy, że wyjmiesz kosz - i gotowe - Twoja kosiarka wyrzuca trawę za sobą.

Zaślepka mulczująca umożliwia mielenie trawy. Nie tylko przyspiesza proces koszenia, lecz co najważniejsze - skoszony, rozdrobniony materiał zostaje rozrzucony na trawniku, spełniając funkcję organicznego nawozu.


Centralna, 6-stopniowa regulacja wysokości koszenia pozwala na ustawienie wysokości roboczej w zakresie 28-68 mm za pomocą jednej dźwigni!


Pojemność kosza wynosi aż 43 litry! Jest on wykonany z tworzyw sztucznych najwyższej jakości, co pozwala na łatwe opróżnianie i utrzymanie kosza w czystości, a zarazem zwiększa odporność na uszkodzenia.
Dzięki imponującej pojemności i wskaźnikowi zapełnienia kosza osiągniesz optymalny czas cięcia, bez konieczności częstego opróżniania zbiornika na trawę.


Składany uchwyt z możliwością ustawienia kosiarki w pionie
Uchwyt kierujący składa się za pomocą zaledwie dwóch nakrętek motylkowych. Ułatwia to przechowywanie oraz transport kosiarki.
Kosiarkę zaprojektowano tak, aby po złożeniu uchwytu i przechyleniu kosiarkę można było ustawić pionowo (świecą do góry). Dzięki temu łatwo można zajrzeć pod maszynę, sprawdzić stan noża tnącego, oraz wyczyścić i zakonserwować urządzenie.




Zaprojektowano w Nieczech, wyprodukowano w Austrii.
Kosiarki spalinowe AL-KO Premium zostały wyprodukowane w Austrii przy zachowaniu najwyższych standardów kontroli produkcji. Ich jakość wykonania stawia je w pierwszym rzędzie maszyn ogrodniczych na świecie. Potwierdzeniem tego, jak przekonana o niezawodności swoich urządzeń jest firma AL-KO, jest możliwość otrzymania nawet 5 letniej gwarancji na wyroby tej marki!




Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Szerokość robocza | 40 cm |
| Moc silnika | 1200 W |
| Typ silnika elektrycznego | Indukcyjny - beszczotkowy |
| Pojemnosć kosza na trawę (w litrach) | 43 |
| Wysokość robocza - regulacja | 6 stopniowa - centralna |
| Minimalna wysokość koszenia (w mm) | 28 |
| Maksymalna wysokość koszenia (w mm) | 68 |
| Rozmiar kół przednich | 155 mm |
| Rozmiar kół tylnych | 190 mm |
| Mielenie - mulczowanie | Tak - w standardzie |
| Wyrzut tylny | Tak |
| Obudowa - materiał | Z tworzywa sztucznego |
| Łożyskowane koła | Nie |
| Waga (kg) | 19 |
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane kontaktowe firmy
PHU Romar Roman Manuszewski
Wybudowanie Wielbrandowskie 16 - zjazd z obwodnicy Skórcza w kierunku Starogardu Gd. (link do Google Maps)
83-220 Skórcz
Telefon: 58 582 48 39
E-mail: sklep@agroromar.pl
